Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Generatory ozonu – ozonatory powietrza

Ozonator – natura przeciwko zanieczyszczeniom wody i powietrza

Bakterie, wirusy, roztocza, grzyby, odór papierosowy nie będą miały szans jeżeli zastosujesz dobrze dobrany do swoich potrzeb generator ozonu. Dzięki szerokiemu asortymentowi na pewno znajdziesz go w naszym sklepie i w całkowicie naturalny, łatwy sposób zadbasz o zdrowe powietrze i wodę w twoim domu.

czytaj dalej

NowośćPolecamy
Ozonator wielofunkcyjny z jonizatorem ZYH v2

 

348,00 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
Generator ozonu N202C programowalny

 

349,00 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: Brak danych
 
 
Ozonatory to najlepszy sposób na zdrowe powietrze i wodę w domu.

Często myślimy o zanieczyszczeniach powietrza, jako czymś, co jest na zewnątrz. Ale prawda jest taka, że powietrze, którym oddychamy w domach czy biurach może być bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz.

Grzyby, pleśnie, wirusy, bakterie, roztocza, pyłki kwiatowe, odór papierosowy, toksyczne substancje zawarte w materiałach budowlanych i środkach czyszczących – to wszystko negatywnie wpływa na jakość powietrza w budynkach.

Dzięki ozonatorom można całkowicie wyeliminować zanieczyszczenia z wody i powietrza w łatwy i zdrowy sposób.

Niewielka, bezpieczna dla zdrowia dawka ozonu, emitowana przez ozonator, całkowicie niszczy wszelkie zanieczyszczenia i zapachy poprzez ich utlenianie.

Jedyną pozostałością, jego działania jest czysty tlen. Dlatego generator ozonu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.


Ozonatory są niezbędne dla dzieci z alergią lub astmą.

Dzieci oraz osoby z alergią i astmą są szczególnie wrażliwe na zanieczyszczenia. Dlatego, o ile ozonator pozytywnie wpłynie na jakość wody i powietrza w każdym domu, staje się niezbędny wszędzie tam, gdzie przebywają osoby z alergią i astmą.

Zadbaj o zdrowie dziś, by uniknąć problemów w przyszłości!

Oddychanie zanieczyszczonym powietrzem i picie dalekiej od czystosci wody zwiększa ryzyko wystąpienia wielu chorób, między innymi: nowotworów, alergii czy astmy. Negatywne skutki zdrowotne mogą wystąpić dopiero po latach. By im zapobiec, już dziś zaopatrz się w dopasowany do twoich potrzeb ozonator. Dzięki szerokiemu asortymentowi na pewno znajdziesz go w naszym sklepie.

Wytwarzany przez urządzenie ozon ma właściwości bakteriobójcze i dezynfekujące. W jaki sposób gaz ten usuwa niechciane zanieczyszczenia? Proces likwidowania zapachów i zanieczyszczeń polega na tym, że ozon wchodzi w bezpośrednie reakcje z grzybami, wirusami, pleśniami, bakteriami oraz innymi drobnoustrojami, czego efektem jest ich zniszczenie. Dzięki swym silnym właściwościom utleniającym, znakomicie usuwa też nieprzyjemne zapachy, m.in. dymu papierosowego, pleśni czy zwierząt.

Oferowane przez nas generatory ozonu cechują się dużą wydajnością i uniwersalnością stosowania – sprawdzą się idealnie zarówno do usuwania zanieczyszczeń z wody i powietrza, jak i likwidowania zapachów nieprzyjemnych, w tym również tych bardzo trudnych do usunięcia, np. po pożarach. Co ważne, zapachy te nie są maskowane, ale całkowicie neutralizowane. Kompaktowe wymiary naszych produktów sprawiają, że z łatwością można je przenosić i ustawić w dogodnym i dowolnym miejscu, nie zajmują one bowiem wiele przestrzeni.

Ozonatory powietrza znajdują szerokie zastosowanie w budynkach i pomieszczeniach różnego rodzaju. Wspaniale sprawdzają się przede wszystkim w domach, mieszkaniach oraz biurach, a także lokalach handlowo-usługowych, sanitarnych czy też magazynowych. Co istotne, urządzenia te z powodzeniem stosowane są także do dezynfekowania odzieży, skóry, klimatyzacji samochodowej, a nawet artykułów spożywczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, każdy generator ozonu dostępny w naszym sklepie wykonany jest z wysokiej klasy komponentów oraz materiałów. Proponujemy najwyższej jakości ozonatory renomowanych producentów. Nasz szeroki asortyment obejmuje urządzenia o różnych wydajnościach ozonu - od 400 do nawet 600 mg/h, które oczyszczają powierzchnie do nawet kilkuset metrów.

Nasze przyrządy są proste w obsłudze i wyjątkowo ciche w działaniu. Wyposażone są w intuicyjne, elektroniczne programatory, dzięki którym szybko i łatwo można ustawić odpowiedni tryb czy czas emisji ozonu. Na każdy ozonator powietrza udzielamy gwarancji.

Zobacz nasze ozonatory

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry