Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Kupuj taniej

Jak każdy stały klient, zasługujesz na możliwość zakupu produktów dla zdrowia w dobrej cenie. Dlatego w sklepie Medycyna Naturalna artykuły z zakresu medycyny naturalnej oferujemy po możliwie najatrakcyjniejszych cenach, a do tego, mamy dla Ciebie specjalne rabaty. Przeczytaj poniżej, ile możesz zaoszczędzić kupując w naszym sklepie.

2% rabatu już przy pierwszym zakupie.

Do 2%-owego rabatu już przy pierwszym zakupie upoważnia sama rejestracja. Zarejestrować się może każdy i jest to zupełnie bezpłatne. Żeby otrzymać rabat w wysokości 2% już przy pierwszym zakupie zarejestruj się.

3%, 4% lub nawet 5% rabatu na zakupy dożywotnio.

Im więcej wydasz w naszym sklepie, tym większy otrzymasz rabat na zakupy produktów w sklepie Medycyna Naturalna. Jeżeli zarejestrujesz się w naszym serwisie, każda wydana złotówka na zakupy zostanie doliczona do twojego konta.

Jeśli wydasz:
  • 0 zł (sama rejestracja) zyskasz dożywotnio 2%-owy rabat
  • 500 zł zyskasz dożywotnio 3% rabat
  • 1000 zł zyskasz dożywotnio 4% rabatu
  • 1500 zł zyskasz dożywotnio 5% rabatu na zakupy w naszym sklepie.
Żeby zacząć zbierać złotówki i uzyskać prawo do dożywotnich rabatów na zakupy w sklepie Medycyna Naturalna zarejestruj się już teraz.

Możesz płacić nawet 30% mniej.

W naszym sklepie promocje łączą się z uzyskanymi dożywotnio rabatami. Oznacza to, że w okresie wyprzedaży lub promocji, kiedy ceny produktów mogą być nawet 25% niższe, Ty możesz zapłacić jeszcze mniej. Żeby kupować nasze produkty nawet 30% taniej zarejestruj się

Inne korzyści z rejestracji w sklepie.

Jako zarejestrowany użytkownik sklepu Medycyna Naturalna otrzymujesz okresowo Newsletter a w nim informacje o nowościach i promocjach prosto na Twój adres email. W Newsletterach znajdziesz również hasła rabatowe na wybrane produkty a niekiedy na całą ofertę sklepu. Promocje na hasło jak w żadnym innym sklepie łączą się z przysługującymi dożywotnimi rabatami. Żeby kupować nasze produkty dużo taniej zarejestruj się

© 2008 - 2023 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry