Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Plastry oczyszczające

Polecamy Państwu plastry oczyszczające z toksyn do detoksykacji organizmu, wykorzystujące naturalne składniki biologiczne, takie jak ocet drzewny, witamina C czy chitosan, jak i metody akupresury oraz refleksologii. Przyklejane na stopy przed spaniem usuwają szkodliwe substancje z organizmu. W połączeniu z technikami filozofii holistycznej działają jako środek przeciwbólowy. Kuracje wykorzystujące te plastry wspomagają koncentrację, stymulują układ nerwowy, zwalczają stres oraz ułatwiają zaśnięcie.

czytaj dalej

PolecamyBestseler
TANOKI - plastry oczyszczające 10szt

 

28,99 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
Kinoki Detox Gold - plastry oczyszczające 10szt

 

18,99 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
Skuteczność plastrów oczyszczających została doceniona przez miliony ludzi na całym świecie, łącząc w sobie dokonania wielkich mistrzów Bliskiego Wschodu w zakresie akupresury, akupunktury oraz refleksologii.

Rewelacja z Bliskiego Wschodu

Plastry oczyszczające to wspaniała metoda walki z różnego rodzaju dolegliwościami, do których zaliczyć można:
  • chroniczne zmęczenie,
  • problemy ze snem,
  • problemy z układem krążenia,
  • nawracające migreny,
  • kłopoty z koncentracją,
  • nadmierny stres i wiele innych.

Skąd tak wysoka skuteczność?

Przede wszystkim z zastosowania odpowiednio wyselekcjonowanych, w stu procentach naturalnych składnikach. Tumalin, ocet bambusowy i drzewny, liście loquat, dokudami, chitosan i witamina C tworzą niezwykłe połączenie, zapewniające oczyszczenie i zdrowie każdemu organizmowi. Plastry pomogą Państwu niezależnie od tego jak bardzo zanieczyszczony toksynami jest Wasz organizm – wystarczy kilkunastodniowa terapia. Polecamy sprawdzić na własnej skórze!

Jak prawidłowo stosować plastry oczyszczające?

Wystarczy przykleić je na noc na podeszwy stóp, najlepiej na ok. 6-10 godzin. Rano zauważymy, że suche i białe plastry stały się mokre i zmieniły swój kolor na brązowy lub czarny. Dzieje się tak dlatego, że zawarte w plastrach składniki, rozgrzewając skórę, rozszerzają pory, czego efektem jest wyparcie zanieczyszczeń i toksyn na zewnątrz ciała pod wpływem ciśnienia osmotycznego.

Jaki jest okres stosowania plastrów oczyszczających?

Początkowo zaleca się używanie plastrów codziennie przez minimum 2 tygodnie do maksymalnie 2 miesięcy. Czas trwania zależny jest od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań, tzn. ilości toksyn w organizmie, okresu trwania oraz stopnia zaawansowania choroby. Produkt należy stosować aż do czasu zniknięcia z plastrów wilgoci i widocznych zanieczyszczeń, po czym kurację warto kontynuować, używając okłady raz na tydzień. Zapewnia to trwały efekt dobrego samopoczucia, wzmocnienia koncentracji i zmniejszenia stresu, jak również polepszenia jakości snu.

Plastry oczyszczające wspomagają organizm

W ludzkim ciele zachodzą rozmaite procesy prowadzące do wydalenia niepotrzebnych substancji (np. w formie potu lub moczu). Część z nich pozostaje jednak magazynowana przez tkanki komórkowe, a duża większość gromadzi się w stopach. Plastry oczyszczające wspomagają więc organizm w walce ze szkodliwymi produktami przemiany materii, które mogą przyczyniać się do powstawania różnorodnych schorzeń. Naturalne składniki zawarte w produkcie umożliwiają skuteczną detoksykację.

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry