Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Okulary ajurwedyjskie

Krótkowzroczność, dalekowzroczność, wczesne stadium zaćmy, a także starczowzroczność, normowzroczność, stany pooperacyjne oczu czy ich zmęczenie – to przypadłości, w których leczeniu pomagają okulary ajurwedyjskie. Multiprzesłonowe okulary korekcyjne są skuteczne i bezpieczne, ponieważ nie zmieniają postrzeganego obrazu, ale w naturalny sposób stymulują narząd wzroku i poprawiają ostrość widzenia. Dostępne w naszym sklepie modele jako jedyne w Polsce są zarejestrowanymi wyrobami medycznymi.

dowiedz się więcej o okularach ajurwedyjskich

Okulary ajurwedyjskie dziecięce

 

105,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
PolecamyBestseler
Okulary ajurwedyjskie z przesłonami

 

109,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 14 dni roboczych
  
Okulary ajurwedyjskie męskie

 

105,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
  
Okulary ajurwedyjskie damskie

 

105,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
  

Jak działają okulary ajurwedyjskie?

Okulary ajurwedyjskie, czyli wykonane zgodnie z zasadami dziedziny nauki zwanej ajurwedą, stymulują właściwości regeneracyjne oczu poprzez zastosowanie przesłon wyposażonych w liczne otwory o niewielkich rozmiarach. Zapobiegają załamywaniu promieni światła padających na siatkówkę oka, zmniejszają ruchliwość gałek ocznych, a także ograniczają ilość światła docierającego do oczu. Poprawa ostrości widzenia jest natychmiastowa, zaś ich regularne używanie powoduje uelastycznienie i wzmocnienie mięśni oka, owocujące trwałą poprawą wzroku.

Niezależnie od modelu, okulary ajurwedyjskie działają w szerokim spektrum dioptrii – zarówno o wartościach dodatnich, jak i ujemnych - dzięki czemu mogą być stosowane przy dowolnej wadzie wzroku. Specjalny model z przesłonami nadaje się także do wspomagania rehabilitacji po operacji oczu.

Dlaczego warto kupić?

Okulary ajurwedyjskie to produkt medycyny naturalnej, który wykorzystuje możliwości regeneracyjne ludzkiego ciała, zamiast zastępować je ingerującymi w gospodarkę organizmu składnikami sztucznego pochodzenia. To znaczy, że są one nie tylko skuteczne, ale również całkowicie bezpieczne – nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ich budowa łączy prostotę z wytrzymałością, zaś zróżnicowanie dostępnych kształtów i kolorów pozwala wybrać model dopasowany do kształtu twarzy czy stylu ubierania. Inwestując w nie mamy pewność tego, że będą przydatne dla naszych oczu przez bardzo długi okres, nie zarysują się i zapewnią komfort noszenia.

Oferujemy jakość potwierdzoną naukowo: nasze okulary ajurwedyjskie zostały ocenione pozytywnie przez Katedrę i Klinikę Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie..

Dostępne okulary wykonane są w zgodzie z trwającą od tysięcy lat staroindyjską tradycją. Tylko ten oryginalny wzór gwarantuje ich poprawne działanie. Aby uzyskać najlepszy rezultat, okulary ajurwedyjskie należy na początku zakładać na kilkanaście minut dziennie i stopniowo przedłużać noszenie aż do 2-3 godzin każdego dnia. Pierwsze efekty powinny być już widocznie po około 6 tygodniach. W odróżnieniu od okularów soczewkowych, które są jedynie doraźną formą korekcji wad wzroku, regularne stosowanie okularów ajurwedyjskich pozwala trwale wzmocnić mięśnie gałki ocznej.

Kolejną zaletą tych okularów jest ich uniwersalność. Bez problemu mogą być używane przez wszystkich członków rodziny, o ile oczywiście rozmiar i kształt oprawek jest odpowiedni. Stosowanie okularów ajurwedyjskich można porównać do wykonywania ćwiczeń. Działają na oczy w podobny sposób, jak aktywność fizyczna na całe ciało – mobilizują organizm do korzystania ze swoich naturalnych właściwości. Bez problemu można w nich wykonywać wszystkie codzienne czynności, takie jak sprzątanie, gotowanie czy oglądanie TV.

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry