Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Generator ozonu N202C programowalny

producent: Import

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: Brak danych

waga: ok 1,20 kg

 

Cena: 349,00 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

Wielofunkcyjny generator ozonu O3
Wysoka wydajność - 500 mg ozonu/h
Programowalny tryb pracy (czas ozonowania i czas przerwy)

OZON - dezynfekcja, działanie O3 na bakterie, wirusy i eliminacja przykrych zapachów

Ozon (O3) jest bardzo gwałtownym utleniaczem, dzięki czemu działa niszcząco nie tylko na żywe mikroorganizmy, ale również na wirusy ( w przeciwieństwie do innych aseptyków, lub antybiotyków).

Działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

OBSŁUGA

Aby uruchomić ozonator wystarczy wtyczkę przewodu zasilającego włożyć do gniazdka domowego 230V/50Hz a następie włączyć urządzenie przyciskiem ON/OFF (włącz/wyłącz) i ustawić żądany tryb pracy.

Urządzenie posiada prosty w obsłudze programator, dzięki któremu ustawić możemy czas emisji ozonu oraz przerwy w pracy między emisjami.

Aby ustawić żądany czas emisji ozonu należy wcisnąć przycisk "set" (ustaw). Napis "Set on time" (ustaw czas pracy) na wyświetlaczu zacznie mrugać. Oznacza to, że możemy ustawić czas emisji ozonu przyciskami "+" i "-" od 0 do 40 minut. Po ustawieniu żądanej wartości czasu emisji ozonu zatwierdzamy je przyciskiem "Confirm" (Zatwierdź)

W kolejnym kroku należy ustawić długość przerwy między kolejnymi emisjami ozonu. W tym celu ponownie wciskamy przycisk "set" (ustaw). Na wyświetlaczu powinien mrugać napis "set stop time" (ustaw czas przerwy) co oznacza, że możemy teraz ustawić czas przerwy w pracy pomiędzy kolejnymi emisjami ozonu. Wciskając przyciski "+" i "-" możemy ustawić czas przerwy w przedziale od 30 do 360 minut z 10 minutowym krokiem. Po ustawieniu tego czasu zatwierdzamy ustawienie przyciskiem "confirm" (zatwierdź).

W trakcie emisji ozonu na wyświetlaczu mruga napis "On Remaining" (Pozostały czas pracy) a licznik pokazuje czas pozostały do końca emisji ozonu. Poniżej licznika wyświetlana jest animacja emisji. Po jej zakończeniu pompka pracuje jeszcze ok 1 minuty w celu wydmuchania resztek ozonu z urządzenia. Ozonator przechodzi w tryb przerwy w pracy. Mruga napis "Stop Remaining" (pozostały czas przerwy) a zegar pokazuje czas do końca przerwy w pracy. Po jego upływie ponownie włącza się tryb emisji ozonu i cykl się zamyka. Urządzenie pracuje cyklicznie do momentu wyłączenia przyciskiem ON/OFF (włącz/wyłącz)

Po wyłączeniu urządzenia przyciskiem ON/OFF pompka pracuje jeszcze przez ok 1 minutę. Po włączeniu przyciskiem ON/OF urządzenie startuje z ostatnich ustawień

Ozonator powinien stać na gładkiej powierzchni tak aby dopływało powietrze do generatora. Przy ozonowaniu powietrza ozon może wypływać przez otwór, lub można na otwór założyć rurkę bez dyfuzora. Do ozonowania wody musi być założoną rurka z dyfuzorem pumeksowym, który umieszczamy w pojemniku z wodą lub w wannie.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA

Czyszczenie i konserwacja ogranicza się do okresowego czyszczenia szmatką lub sprężonym powietrzem otworu wylotowego i wymianie po ok 1,5 roku rurki silikonowej.

W zestawie
- generator ozonu
- rurka silikonowa
- 2 dyfuzory
- karta gwarancyjna
- instrukcja obsługi w języku polskim

GWARANCJA 1 rok, RĘKOJMIA 2 lata

Dane techniczne

 • Napięcie zasilania 220-240V/50Hz
 • Znamionowa moc 18W
 • Znamionowa wydajność ozonu 500mg/h
 • Wydajność pompy 9l/min
 • Poziom hałasu < 36dB
 • Żywotność do ok 10000godzin
 • Waga brutto 1070 g (z wężem silikonowym i dyfuzorami)
 • Obsługiwane powierzchnie 4-60m2 (w trybie szybkiego oczyszczania jednorazowego) do 180m2 w trybie cyklicznym
 • Wymiary 24x17x7 cm.
 • Programowalny czas pracy 1-40 min. z krokiem co 1 min, programowalny czas przerwy 30-360min. z krokiem co 10 minut
 • Możliwy jednorazowy maksymalny czas pracy w trie emisji ozonu 40 min
 • środowisko pracy: wewnątrz prawidłowo wentylowanych pomieszczeń bez gazów powodujących korozję

Do tego produktu przypisane są dolegliwości

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry