Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Materac gorczycowy 200x80 cm

producent: KK

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 7 dni roboczych

waga: ok 10,00 kg

 

Cena: 378,00 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

Materac gorczycowy zapewni ci zdrowy sen, działa kojąco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Obszycie komorowe naszego materaca jest TKANE a nie zszywane z kawałków materiału i zawiera ok 10 kg nasion białej gorczycy.

Działanie nasion białej gorczycy

  • rozgrzewa
  • łagodzi schorzenia kręgosłupa, bóle reumatyczne, pourazowe, artretyczne i nerwobóle
  • usuwa zmęczenie
  • poprawia samopoczucie
  • reguluje działanie układu nerwowego
  • reguluje działanie układu krwionośnego
  • zapobiega szkodliwemu działaniu żył i cieków wodnych
Gorczyca biała

Nasiona białej gorczycy emitują promieniowanie bioenergoterapeutyczne, które przenika głowę i odcinek szyjny kręgosłupa. Promieniowanie to działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lecznicze oddziaływanie gorczycy znane jest od tysiącleci. Aura tego ziarenka jest olbrzymia, biała i regularnie promienista. Nasionko gorczycy o średnicy 2 mm wytwarza biopole o promieniu około 100 mm. Stuprocentowe oddziaływanie tych nasion trwa przez 4 lata, po czym utrzymuje się jeszcze przez kilka lat w mniejszym natężeniu.

Nasiona gorczycy od wieków wykorzystywane są w medycynie naturalnej jako doskonałe panaceum na bóle zwyrodnieniowe i reumatyczne, przy stanach zapalnych układu stawowo-kostnego, bólach głowy oraz nerwobólach. Łącząc wielowiekowe, dobroczynne działanie natury oraz najnowsze zdobycze nauki i technologii, stworzyliśmy materac gorczycowy o niezwykłych właściwościach. Nasz produkt pomaga w zapewnieniu zdrowego i spokojnego snu, usuwa zmęczenie, wycisza i poprawia samopoczucie. Wpływa pozytywnie na nastrój, uspokajając i likwidując stres.

Odpowiednia wielkość i wymiary materaca gorczycowego zapewniają wystarczającą powierzchnię do komfortowego ułożenia ciała, a co za tym idzie – zdrowego wypoczynku. Materac wykonany jest w 100% z naturalnej, zwartej bawełny. Użyte w nim ziarna gorczycy są świeże, co daje gwarancję najwyższej jakości materaca gorczycowego i jego właściwości leczniczych. Warto mieć na uwadze, że moc ziaren gorczycy utrzymuje się przez okres do pięciu lat. Po tym czasie warto wymienić produkt na nowy, aby znów w pełni cieszyć się z dobroczynnych właściwości, jakie daje gorczyca w naszym materacu.

Obszycie: 100% naturalna bawełna
Rozmiar: 200x80cm.

Obszycie komorowe jest tkane a nie zszywane z kawałków materiału

Do tego produktu przypisane są dolegliwości

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry