Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Aliness Maślan Sodu 550 mg (Kwas masłowy 170 mg) 100 kaps VEGE

producent: Aliness

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 14 dni roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 39,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Maślan Sodu (kwas masłowy) jest podstawowym materiałem energetycznym dla nabłonka przewodu pokarmowego. Zastosowanie technologii mikrokapsułek, w przeciwieństwie do standardowych form kwasu masłowego, zabezpiecza przed całkowitym uwolnieniem kwasu masłowego w górnym odcinku przewodu pokarmowego i pozwala na dostarczenie go do jelita cienkiego i grubego. Mikrokapsułka przechodzi z treścią pokarmową do jelita cienkiego i dalej do grubego, gdzie uwalniane są kolejne ilości maślanu sodu. Skład mikrokapsułki jest tak dobrany, aby proces uwalniania maślanu sodu odbywał się na całej długości jelita cienkiego i grubego.

Maślan sodu marki Aliness to jedyny produkt na rynku gdzie do procesu otoczkowania substancji czynnej używa się kwasu stearynowego, a nie utwardzonego oleju palmowego. Kwas stearynowy jest naturalnie występującym kwasem tłuszczowym, który ze względu na swoją specyfikę nie może być już poddany reakcji uwodornienia/utwardzenia, gdyż jest kwasem nasyconym.

Kwas stearynowy otoczki jest pochodzenia roślinnego i jest całkowicie naturalny.

Zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem).
Zaleca się stosować preparat przez okres co najmniej 3 miesięcy. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Porcja dzienna zawiera:

  • Maślan sodu - 550 mg (1 kapsułka), Maślan sodu - 1100 mg (2 kapsułki)
  • w tym kwas masłowy - 170 mg (1 kapsułka), w tym kwas masłowy - 340 mg (2 kapsułki)
Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Składniki: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych, otoczka mikrokapsułek (kwas stearynowy roślinny), otoczka kapsułki vege (hydroksypropylometyloceluloza).

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry