Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Aliness Kwas Alfa Liponowy R-ALA 200mg 60 tabl

producent: Aliness

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 54,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Stabilizowana aktywna forma kwasu Alfa Liponowego - WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ

Kwas alfa liponowy ze względu na swoją budowę występuje w postaci dwóch enancjomerów R oraz S. W przyrodzie jedynie enencjomer R wykazuje się biodostępnością.

W wyniku syntezy chemicznej otrzymuję się mieszaninę racemiczną dwóch izomerów R oraz S, którą sprzedaje się pod nazwą ALA (kwas alfa liponowy). Jednak enancjomer S jest praktycznie bezużyteczny, ciężko jest się go pozbyć z takiej mieszaniny.

Popularny kwas ALA nie ma oznaczonej proporcji enancjomeru R do S i mimo maksymalnej dopuszczonej dawki 600 mg racematu (racemat, czyli równomolowa mieszanina izomerów tego samego związku (R-ALA i S-ALA) nie wiemy jednak jaka jest w nim zawartość aktywnej formy R.

R-ALA to surowiec oczyszczony z drugiego enancjomeru S, zawierający czysty enancjomer R ten, który naturalnie występuje w przyrodzie.

Zalecana porcja do spożycia: 1-2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Porcja dzienna zawiera: Kwas Alfa Liponowy (R-ALA)- 200 mg (1 tabletka), Kwas Alfa Liponowy (R-ALA) - 400 mg (2 tabletki).

Zawartość opakowania: 60 tabletek

Składniki:substancja wypełniająca: fosforany wapnia, kwas Alfa Liponowy (R-ALA) - 200mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, talk spożywczy

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

© 2008 - 2023 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry