Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Amlan Forte: właściwości agrestu indyjskiego ułatwiają odchudzanie i spowalniają proces starzenia

Odchudzanie przychodzi nam z trudem z wielu powodów. Niełatwo zmienić nawyki żywieniowe czy znaleźć w dużych sklepach naprawdę zdrowe i pożywne artykuły. Jeszcze trudniej wygrać z genetycznymi uwarunkowaniami. Natura stworzyła jednak składniki, które nam w tym pomogą. Jednym z nich jest agrest indyjski, z którego przygotowywany jest preparat Amlan. Nie tylko ułatwia on zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również znakomicie wpływa na skórę i włosy.

Mały owoc o wielkich możliwościach

Podstawowym składnikiem specyfiku jest agrest indyjski, którego inna nazwa to „amla”. Są to małe, zielone owoce rosnące na drzewie o równie zielonych kwiatach. Ich smak jest wyrazisty, mocny i cierpki. W Indiach znajdują one cały szereg zastosowań – nie tylko kulinarnych. W tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej uważa się, że przysmak ma właściwości odmładzające.

Oczywiście taki pogląd nie powstał bez powodu. Tradycyjną medycynę także opracowano na podstawie długich obserwacji. Choć żyjący przed setkami czy tysiącami lat medycy nie wiedzieli o istnieniu tanin, witaminy C czy polifenoli, to potrafili zauważyć skutki towarzyszące przyjmowaniu tych elementów.

Agrest indyjski jest bogaty właśnie w te składniki, które wykazują działanie antyoksydacyjne, antybakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne. Spożywanie Amlanu, czyli wykonanego z niego preparatu, oznacza więc zwiększoną ochronę organizmu przed infekcjami, ale również wzmocnienie skóry i włosów. W rezultacie proces starzenia się zostanie spowolniony. Jedną z najciekawszych właściwości owocu jest jednak wspomaganie odchudzania.

Zdrowe ciało, zdrowy duch

Wyciąg z agrestu indyjskiego ogranicza łaknienie i uczestniczy w likwidacji tkanki tłuszczowej. Robi to między innymi poprzez przyspieszanie metabolizmu.

Jak wiadomo, wolna przemiana materii jest jedną z głównych przyczyn, dla których wiele osób daje za wygraną po kilku tygodniach odchudzania. Znakomite skutki przynosi zwiększenie jej tempa – w naturalny, nieinwazyjny dla organizmu sposób. Szybciej zauważając efekty nowej diety, czujemy się zmotywowani, by dalej się jej trzymać. Takie nastawienie pozwala z czasem wyrobić w sobie nawyk zdrowego żywienia i zmienić styl życia na lepsze. Potrzebny jest tylko katalizator, taki jak Amlan, dzięki któremu początki staną się łatwiejsze.

Korzyści ze stosowania preparatu nie ograniczają się tylko do zrzucenia zbędnych kilogramów. Doskonale wiedzą o tym Hinduski, których piękne, lśniące długie włosy stały się jedną z najbardziej charakterystycznych cech narodu. Kobiety z Indii zawdzięczają je w dużej mierze właśnie amli. Olejek z wyciągiem z tego owocu pobudza wzrost włosów, odżywia je i wzmacnia. Jednocześnie specyfik chroni przed zapaleniami skóry głowy.

Naturalność jest dla nas kluczowa – uważamy bowiem, że człowiek nie zrobi lepiej tego, nad czym przez miliony lat pracowała natura. Dlatego też oferowany preparat nie zawiera żadnych substancji wiążących, powlekających, wypełniających czy poślizgowych. Jest wolny od konserwantów i adsorbentów. Amlan zawiera tylko to, co najlepsze w agreście indyjskim. Jakiekolwiek dodatki są zbędne.

Kup Amlan w sklepie Medycyna Naturalna

© 2008 - 2024 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry