Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Aliness Betaina Betaine HCL, Pepsyna 650/150 mg 100 kaps VEGE

producent: Aliness

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 54,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Betaina - przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1,5 g. betainy dziennie. Źródłem betainy są także kiełki pszenicy czy buraki.

Betaina, czyli trimetyloglicyna, po raz pierwszy została odkryta w burakach cukrowych, i to właśnie jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy (Beta Vulgaris).

Jest to związek chemiczny o charakterze organicznym, który zalicza się do wielkiej grupy betain. TMG jest pochodną glicyny – najprostszego aminokwasu białkowego, wpisującego się do grona 20 standardowych aminokwasów proteinowych. Jej postać to biały, krystaliczny proszek o temperaturze topnienia około 240oC, nietoksyczny nawet w wysokich stężeniach, doskonale rozpuszczalny w wodzie, a w żołądku przypomina działanie kwasu solnego (HCL).

Kwas solny (HCL) w żołądku jest naturalnie wytwarzany i wykorzystywany do trawienia pokarmów, o ile żołądek pracuje prawidłowo.

Kwas solny to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o tym ile nasz organizm przyswoi składników odżywczych z jedzenia, które spożywamy każdego dnia.

Pepsyna - proteolityczny enzym soku żołądkowego, powstający z wytwarzanego w błonie śluzowej żołądka pepsynogenu. Reakcja ta zachodzi tylko w kwaśnym środowisku. Pepsyna użyta w produkcie jest produkowana na terenie Unii Europejskiej, a dokładnie Wielkiej Brytanii.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie najlepiej w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nazwa składnika (w dziennej porcji - 1 kapsułka):

  • Chlorowodorek Betainy - 650 mg
  • Pepsyna 1:3000 MDP - 150 mg
Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Składniki:: Chlorowodorek Betainy, Pepsyna 1:3000 MDP, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Do tego produktu przypisane są dolegliwości

© 2008 - 2022 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry