Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Okulary ajurwedyjskie

Krótkowzroczność, dalekowzroczność, wczesne stadium zaćmy, a także starczowzroczność, normowzroczność, stany pooperacyjne oczu czy ich zmęczenie – to przypadłości, w których leczeniu pomagają okulary ajurwedyjskie. Multiprzesłonowe okulary korekcyjne są skuteczne i bezpieczne, ponieważ nie zmieniają postrzeganego obrazu, ale w naturalny sposób stymulują narząd wzroku i poprawiają ostrość widzenia. Dostępne w naszym sklepie modele jako jedyne w Polsce są zarejestrowanymi wyrobami medycznymi.

dowiedz się więcej o okularach ajurwedyjskich

Okulary ajurwedyjskie dziecięce

 

65,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
PolecamyBestseler
Okulary ajurwedyjskie z przesłonami

 

65,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
 
  
Okulary ajurwedyjskie męskie

 

65,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
  
Okulary ajurwedyjskie damskie

 

65,90 zł

dostępność: Dostępny
wysyłka w ciągu: 24h roboczych
  

Jak działają okulary ajurwedyjskie?

Okulary ajurwedyjskie, czyli wykonane zgodnie z zasadami dziedziny nauki zwanej ajurwedą, stymulują właściwości regeneracyjne oczu poprzez zastosowanie przesłon wyposażonych w liczne otwory o niewielkich rozmiarach. Zapobiegają załamywaniu promieni światła padających na siatkówkę oka, zmniejszają ruchliwość gałek ocznych, a także ograniczają ilość światła docierającego do oczu. Poprawa ostrości widzenia jest natychmiastowa, zaś ich regularne używanie powoduje uelastycznienie i wzmocnienie mięśni oka, owocujące trwałą poprawą wzroku.

Niezależnie od modelu, okulary ajurwedyjskie działają w szerokim spektrum dioptrii – zarówno o wartościach dodatnich, jak i ujemnych - dzięki czemu mogą być stosowane przy dowolnej wadzie wzroku. Specjalny model z przesłonami nadaje się także do wspomagania rehabilitacji po operacji oczu.

Dlaczego warto kupić?

Okulary ajurwedyjskie to produkt medycyny naturalnej, który wykorzystuje możliwości regeneracyjne ludzkiego ciała, zamiast zastępować je ingerującymi w gospodarkę organizmu składnikami sztucznego pochodzenia. To znaczy, że są one nie tylko skuteczne, ale również całkowicie bezpieczne – nie powodują żadnych skutków ubocznych. Ich budowa łączy prostotę z wytrzymałością, zaś zróżnicowanie dostępnych kształtów i kolorów pozwala wybrać model dopasowany do kształtu twarzy czy stylu ubierania. Inwestując w nie mamy pewność tego, że będą przydatne dla naszych oczu przez bardzo długi okres, nie zarysują się i zapewnią komfort noszenia.

Oferujemy jakość potwierdzoną naukowo: nasze okulary ajurwedyjskie zostały ocenione pozytywnie przez Katedrę i Klinikę Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie..

© 2008 - 2017 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry