Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Aliness Selen Select L-selenometionina 200mcg 100 tabl

producent: Aliness

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 24,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Selen jest istotnym składnikiem odżywczym i odgrywa ważną rolę w rozwoju i funkcjonowaniu żywych komórek w naszym organizmie. Występuje w kilku formach chemicznych zarówno organicznych (L-selenometionina) jak i nieorganicznych (selenit sodu i selenian sodu).

  • pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy
  • pomaga zachować zdrowe włosy
  • pomaga zachować zdrowe paznokcie
  • przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy
Organiczna postać L-Selenometionina w opatentowanej postaci Selenium SeLECT® jest znacznie lepiej wchłaniana niż pozostałe formy chemiczne. Suplementacja L-selenometioniną Selenium SeLECT® daje lepsze efekty i wyższy poziom w surowicy krwi niż przy suplementacji selenitem sodu czy też selenocysteiną. Ze względu na rolę metioniny w wspomaganiu bezpiecznego metabolizmu selenu, Selenium SeLECT® jest uważana za bezpieczniejszą formę niż selenit sodu.

Selenium SeLECT® spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i kontroli surowca. Selen Select marki Aliness jest wolny od alergenów, soi, laktozy i glutenu. Jest odpowiedni dla wegetarian oraz pozbawiony kontrowersyjnych dodatków technologicznych

Selenium SeLECT® jest opatentowaną formą L-selenometioniny. Jest to bardzo bezpieczna i bioaktywna forma tego cennego pierwiastka. Posiada dużą ilość badań bioaktywności, bezpieczeństwa i udokumentowane działanie. Selenium SeLECT® jest najbardziej biodostępną formą. Wyniki badań dowodzą, że jego biodostępność jest dużo wyższa niż pozostałych form, nawet selenocysteiny.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 tabletka dziennie, w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Porcja dzienna (1 tabletka) zawiera: 200 mcg co stanowi 364% RWS*.
* dzienna referencyjna wartość spożycia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 100 tabletek

Składniki: substancja wypełniająca: fosforany wapnia, selen (L-selenometionina - SeleniumSelect®), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

© 2008 - 2020 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry