Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Medverita Witamina K2 mk7 VitaMk7 200mcg 120kaps

producent: Medverita

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 52,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Najlepiej wchłaniana formuła witaminy K VitaMk7® (menachinon-7) w największej dozwolonej dawce 200mcg

Preparat w kapsułkach jest "lżejszy" dla układu pokarmowego, wątroby oraz nerek niż tabletki

Właściwości witaminy K2:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości zapobiegając osteoporozie
  • odgrywa dużą rolę w procesie krzepnięcia krwi
  • zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i serca
  • przeciwdziała osadzaniu się wapnia w tkankach miękkich
Witamina K2 dla mocnych kości

Oferowany przez nas produkt pozwala na bezpieczne oraz wyjątkowo skuteczne utrzymywanie zdrowych i mocnych kości. Aby kości były silne i zdrowe, niezbędna jest zbilansowana, optymalna dieta. Jednak badania dowodzą, że w ostatnich latach znacznie zmienił się sposób żywienia ludzi, czego skutkiem jest dostarczanie organizmowi niewystarczającej ilości niezbędnej nam witaminy K2. Aby przeciwdziałać niedoborom tej witaminy, prowadzącym do szkodliwych zdrowotnych efektów, warto codziennie zażywać wartościowy suplement z witaminą K, w formie wysoce przyswajalnej przez komórki jelit.

Stabilna forma witaminy K2

Menachinon-7 (MK-7) VitaMk7® to najbardziej stabilna i najlepiej wchłaniana forma witaminy K. Jest ona niezbędna dla białek, które regulują poziom wapnia w tętnicach. W przeciwieństwie do innych form, posiada zdolność akumulowania się we krwi, czego efektem jest skuteczny transport wapnia z krwi do kości, co pozwala na utrzymanie prawidłowej gęstości kośćca.

Prosty skład

Produkt charakteryzuje się prostym składem, bez zbędnych, sztucznych i szkodliwych substancji dodatkowych, takich jak konserwanty czy barwniki. Skład obejmuje wspomnianą witaminę K2, inulinę oraz żelatynę jako otoczkę kapsułki. Warto wiedzieć, że inulina z korzenia cykorii jest z naturalnym prebiotykiem, przyczynia się do polepszenia trawienia oraz wzmocnienia systemu immunologicznego, obniża poziom złego cholesterolu we krwi oraz cukru.

Witamina K2 mk7 cena

Oferowana przez nas na witaminę K2 mk7 cena należy do najatrakcyjniejszych na rynku. Gwarantujemy również niewysokie koszty dostawy oraz wysyłkę w ciągu 24 godzin roboczych od zamówienia. Duże opakowanie zawierające aż 120 kapsułek wystarcza nawet na 4 miesiące codziennego stosowania.

Najwyższa jakość, czystość oraz bezpieczeństwo produktu są zagwarantowane przez regularne kontrole wszystkich etapów produkcji. Jeśli więc interesuje Państwa witamina K2 mk7 w cenie niskiej i ekonomicznym opakowaniu, zapraszamy do zakupu naszego preparatu.

Dzienna dawka: 1 kapsułka 1x dziennie
Zawartość opakowania: 120 kapsułek

Skład (1 kapsułka): witamina K VitaMk7® (menachinon-7) - 200 mcg, inulina (korzeń cykorii) - 300mg, żelatyna (otoczka kapsułki) - 80mg

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Chronić przed dziećmi

W produkcji nie są wykorzystywane substancje wiążące, powlekające, wypełniające, poślizgowe, adsorbenty oraz konserwanty.

Do tego produktu przypisane są dolegliwości

© 2008 - 2018 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry