Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Aliness Methylo Folian wapnia - 5-MTHF 600mcg 100 kaps VEGE

producent: Aliness

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 34,90 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Methylo Folian 5-MTHF: naturalne składniki, których domaga się twój organizm
Foliany to składniki obecne w roślinach i niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety obróbka potraw sprawia, że zawartość folianów w warzywach zmniejsza się nawet o 90 proc. Najlepszym sposobem na uniknięcie niedoborów jest metylofolian, czyli skutecznie przyswajany suplement na bazie naturalnych składników.
.
Działanie folianów
 • pomagają w prawidłowej produkcji krwi
 • pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny
 • pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
 • biorą udział w procesie podziału komórek
 • pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów
 • przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży

Zwykły kwas foliowy nie zawsze wystarcza

Wiele osób przyjmuje kwas foliowy, czyli folian syntetyczny – ale nawet on może nie wystarczyć do spełnienia dziennego zapotrzebowania na ten składnik. Przyczyna tkwi w fakcie, że folian w takiej postaci wciąż wymaga zmetabolizowania. Proces ten jest dla organizmu wymagający, wskutek czego nawet 86 proc. kwasu foliowego nie zostaje przetworzone i prawidłowo przyswojone.

Rozwiązanie: metylofolian w aktywnej postaci

Methylo Folian 5-MTHF to kwas foliowy w aktywnej, wysoce rozpuszczalnej formie Quaterfolic, umożliwającej lepsze wchłanianie przez błonę śluzową. Jego stabilność umożliwia długotrwałe przechowywanie w temperaturze pokojowej i stosowanie bez spełniania żadnych szczególnych warunków.

Struktura chemiczna specyfiku sprawia, że proces rozpuszczania i wchłaniania go w jelitach jest jednorodny i powtarzalny – co oznacza, że jest zawsze równie skuteczny.
.
Metylofolian – kto powinien go stosować i dlaczego?
.
 • kobiety w ciężarne i karmiące matki, w przypadku których zapotrzebowanie na folian jest zwiększone;
 • niemowlęta i dzieci , u których niedobór folianu może spowolnić wzrost.;
 • dorośli, dla których niedobory wiążą się z uczuciem zmęczenia, pogorszeniem jakości życia, a nawet z zaburzeniami psychicznymi;
 • seniorzy, u których folian jest niezbędny do regulowania poziomu homocysteiny we krwi, a metylofolian stanowi najlepszy sposób na uzupełnienie braków.
Methylo Folian 5-MTHF to stabilny, przystępny, bezpieczny, a przede wszystkim potrzebny środek, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu w każdym wieku. Skuteczniejszy niż standardowe kwasy foliowe i korzystający z najlepszych cech folianu w naturalnej postaci.

Quaterfolic® - aktywna i naturalna forma folianu

Quatrefolic® przechodzi przez barierę żołądkową i jest wchłaniany głównie w jelicie cienkim przez mechanizm nośników. Nośnik nie jest nasycony i to powoduje, że Quatrefolic® ma lepsze wchłanianie. Biotransformacja kwasu foliowego do 5-MTHF w wątrobie jest regulowana przez dwa enzymy polimorficzne, DHFR oraz MTHFR.

Wysoka rozpuszczalność w wodzie oznacza, że Quatrefolic® może być lepiej wchłaniany przez komórki błony śluzowej, które ułatwiają dostęp do krwi i krążenia.

Syntetyczny Kwas foliowy (jak folian w żywności) jest nieaktywny i musi zostać zmetabolizowany do 5-metylotetrahydrofolianu (5-MTHF), aby stać się metabolicznie skutecznym

Dlatego też metylofolian Quatrefolic®, najbardziej przyswajalna biologicznie forma folianu może być najlepszym wyborem, jeśli chodzi o suplementację aktywnego folianu w celu wspomagania i regulowania cyklu metylacji.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.
Nazwa składnika (w dziennej porcji - 1 kapsułka):
 • Sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego - 1081 mcg - RWS - 300%*
 • w tym kwas foliowy - 600 mcg
* dzienna referencyjna wartość spożycia dla dorosłych. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).

Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego, substancja glazurująca (otoczka kapsułki): hydroksypropylometyloceluloza.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Kapsułka VEGE

© 2008 - 2019 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry