Medycyna Naturalna – Sklep Abby

Antychrapacz Klips na chrapanie

producent: Import

dostępność: Dostępny

wysyłka w ciągu: 24h roboczych

waga: ok 0,10 kg

 

Cena: 14,99 zł

 

zwrot towaru

30 dni na zwrot

zobacz szczegóły

darmowa dostawa

300 zł wysyłka gratis

zobacz szczegóły

kontakt z nami

kontakt z nami

zobacz szczegóły

opis produktu

Antychrapacz - Klips zapobiegający chrapaniu

Podczas głębokiego snu usta i mięśnie gardła są rozluźnione. Skutkiem tego czasami zapada się języczek i jego wibracja podczas cyklu oddechowego jest odbierana jako chrapanie.

Osoby, które często chrapią nie tylko mają problemy ze snem ale także zużywają niepotrzebnie energię życiową. Powoduje to dużo problemów, gdyż intensywne chrapanie zakłóca ich sen, oraz sen najbliższych.

Osoby chrapiące mogą cierpieć na przerwy w oddychaniu trwające ponad 10 sekund, znane jako "bezdech senny". Stanowią one potencjalne zagrożenie dla zdrowia i są częściej spotykane niż się ogólnie sądzi.

Nasz klips Antychrapacz zapobiega chrapaniu i dzięki temu stanowi wspaniałą pomoc dla ludzi, którzy cierpią na mniej lub bardziej intensywne chrapanie, poprzez przywrócenie naturalnego oddychania. Po użyciu klipsa chrapanie ustaje i powraca zdrowy spokojny sen.

Budowa klipsa

Klips Antychrapacz jest wykonany w sterylnym procesie wytwarzania z nietoksycznego materiału. W górnych częściach klipsa są wkomponowane w silikon magnesy ziem rzadkich o indukcyjności ok. 800 gauss. Stymulując zakończenia nerwowe w nozdrzach klips udrażnia drogę oddechową dzięki czemu zapobiega chrapaniu.

Sposób użycia

  • rozszerz elastyczne końcówki klipsa
  • delikatnie wsuń końcówki Antychrapacza w nozdrza
  • dociśnij lekko podstawę klipsa do uzyskania wygodnego ich ułożenia

© 2008 - 2019 MedycynaNaturalna.pl • CMS SKLEP by KESS

do góry