Strona www.medycynanaturalna.pl wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zmień ustawienia przeglądarki.
Zapoznaj się z polityką prywatności cookies.
Zamknij komunikat
MAGNETOTERAPIA
Polecamy
Kategorie

Antychrapacz

Producent: Import
cena: 14,99 zł
Klips zapobiegający chrapaniu

Podczas głębokiego snu usta i mięśnie gardła są rozluźnione. Skutkiem tego czasami zapada się języczek i jego wibracja podczas cyklu oddechowego jest odbierana jako chrapanie.

Osoby, które często chrapią nie tylko mają problemy ze snem ale także zużywają niepotrzebnie energię życiową. Powoduje to dużo problemów, gdyż intensywne chrapanie zakłóca ich sen, oraz sen najbliższych.

Osoby chrapiące mogą cierpieć na przerwy w oddychaniu trwające ponad 10 sekund, znane jako "bezdech senny". Stanowią one potencjalne zagrożenie dla zdrowia i są częściej spotykane niż się ogólnie sądzi.

Nasz klips zapobiega chrapaniu i dzięki temu stanowi wspaniałą pomoc dla ludzi, którzy cierpią na mniej lub bardziej intensywne chrapanie, poprzez przywrócenie naturalnego oddychania. Po użyciu klipsa chrapanie ustaje i powraca zdrowy spokojny sen.

Budowa klipsa

Klips jest wykonany w sterylnym procesie wytwarzania z nietoksycznego materiału. W górnych częściach klipsa są wkomponowane w silikon magnesy ziem rzadkich o indukcyjności ok. 800 gauss. Stymulując zakończenia nerwowe w nosdrzach klips udrażnia drogę oddechową dzięki czemu zapobiega chrapaniu.

Sposób użycia
  • rozszerz elastyczne końcówki klipsa
  • delikatnie wsuń końcówki w nozdrza
  • dociśnij lekko podstawę klipsa do uzyskania wygodnego ich ułożenia
ANTYCHRAPACZ, cena: 14,99 zł
Dostępność: od ręki
 
Inne pasujące pozycje
Masz pytania - zadzwoń: od poniedziałku do piątku  •  042 227-12-60 (w godzinach 10-15)  •  kom. 505-511-300 (w godzinach 10-18)
Znajdź produkt według:

» szukanie zaawansowane
Korzyści z rejestracji
1. kody rabatowe
2. punkty za każde zakupy
3. punkty za dodaną opinie
4. dożywotnie karty rabatowe
» więcej o tym jak kupować taniej

© 2008 - 2016 medycynanaturalna.pl; email: sklep@medycynanaturalna.pl
oprogramowanie php KESS • sitemap